Kariera

Doradca techniczno-handlowy ds. narzędzi skrawających

woj.:  pomorskie (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg )

Zakres obowiązków:

  • Aktywne zwiększanie udziału w rynku poprzez wzrost poziomu sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów
  • Wdrażanie efektywnych technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych
  • Bezpośredni kontakt z klientem i doradztwo techniczne w zakresie obróbki skrawaniem
  • Tworzenie i realizacja planów sprzedaży
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów na podległym rynku

Oczekiwania:

  • Znajomość branży narzędziowej, procesów obróbki skrawaniem lub pokrewne
  • Wysoka komunikatywność i silna motywacja w osiąganiu zakładanych celów
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Techniczno-Handlowego w branży technicznej
  • Samodzielność, otwartość, umiejętność organizacji czasu i pracy
  • Komunikatywny język angielski będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie w przyjaznym zespole pracowników
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wzbogacone systemem premiowym
  • Interesujące szkolenia techniczne

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883) na poniższy adres: [email protected]

Więcej o firmie na : www.tungaloy.com/pl/